Головна » Інше » Кропивницьку СДЮШОР №2 планують капітально відремонтувати до кінця року

7676Кропивницьку спортивну школу Олімпійського резерву імені Верхоланцева обласна влада має намір капітально відремонтувати вже до кінця року, заявив очільник регіону Сергій Кузьменко після відвідин закладу.

– Ми ставимо собі за мету, що в 2017 році не тільки розпочнемо, а й закінчимо цей проект. У школі повинен з’явитися новий дах із технологією, яка зберігатиме тепло. Ми маємо утеплити стіни, поставити енергозберігаючі вікна, сучасну підлогу… Тобто хочемо зробити капітальний ремонт, – зауважив голова облдержадміністрації.

Кузьменко наголосив, реконструкція спортшколи є складовою глобального проекту, спрямованого на підтримку здоров’я дітей Кіровоградщини.

– Обласний проект «Здоров’я наших дітей» – це не тільки реконструкція обласної дитячої лікарні, надання медичної допомоги чи профілактика, це ще відповідно і харчування в наших школах, і спорт у тому числі… Зараз у різних районах і містах Кіровоградщини ми зробимо ревізію. Подивимося, у якому стані знаходяться наші спортивні зали. Подбаємо про те, щоб і там з’являлися нові мультифункціональні спортивні майданчики, – пояснює очільник області. – Це стосується і великого спорту, і великого спортивного закладу – СДЮШОР №2. У цій спортшколі займаються більше шестиста дітей і вони не лише з обласного центру – це і Олександрівський район, і Знамянський, і Кіровоградський… Це заклад дійсно обласного значення, а відтак має бути на рівні.

Кіровоградська правда


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!