Головна » Легка атлетика » Кропивничанин Дмитро Яковенко завоював Кубок України

Yakovenko11 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. На одному з найголовніших національних стартів зимового легкоатлетичного сезону спортсмен із Кропивницького Дмитро Яковенко піднявся на найвищий п’єдестал пошани. 

Вихованець кропивницької спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2, учасник Олімпіади в Ріо з першої спроби узяв висоту 221 см. Її виявилося достатньо для перемоги. Друге місце посів херсонець Андрій Ковальов, який узяв цю ж висоту, але з другої спроби, а третє киянин Сергій Спільняк з результатом 218 см.

У столичному манежі КМШВСМ найкращі легкоатлети боролися за перемогу в національному Кубку, а також виборювалил право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи у приміщенні, що відбудеться 3-5 березня у Белграді (Сербія).
Нажаль, Дмитро Яковенко не зумів виконати норматив Європейської легкоатлетичної асоціації. Для цього йому треба було стрибнути на 225 см. Останній шанс пройти відбір для участі у чемпіонаті Європи він матиме за тиждень. 17-19 лютого в Сумах відбудеться чемпіонат України у приміщенні, за результатами якого і буде сформовано склад збірної України.

gre4ka.info


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!