Головна » Баскетбол » Кропивницький БК «Золотой Век» вдруге переміг БК «КДПУ-Кривбас-2»

zolotoy_vekСьогодні у рамках чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги відбувся другий матч між командами БК «Золотой Век» (Кропивницький) та БК «КДПУ-Кривбас-2» (Кривий Ріг).
Перша та друга чверті матчу пройшли за рівної гри. Господарі вели в рахунку, збільшуючи перевагу до 6-7 очок. Суперник ж на більше кропивничан не відпускав. А от після перерви господарям вдалося забезпечити перевагу у 10 очок – 71:61. У подальшому господарі не дозволяли супернику скорочувати цю перевагу. Натомість баскетболісти БК «Золотой Век» у середині четвертої чверті збільшити різницю до +20 очок. У підсумку матч завершився з рахунком 99:79 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст БК «Золотой Век» Глеб Бузько, який набрав 28 очок.
18-19 лютого БК «Золотой Век» на виїзді зіграє з миколаївською командою «Ніко-баскет».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «КДПУ-Кривбас-2» – 99:79 (29:23, 24:19, 18:19, 29:18)
БК «Золотой Вєк»: Бузько (28 очок+1 підбирання+6 результативних передач), Великанов (3+0+0), Ворнік (9+6+0), Сосой (6+1+4), Рижов (8+1+1), Куліш (12+4+2), Масальський (3+2+4), Дроб’язко (14+9+2), Крамар (0+0+0), Лукінський (0+0+0), Фортуна (0+0+0), Горбатюк (16+5+1).