Головна » Баскетбол » Складна перемога БК «Золотой Век» над криворізьким БК «КДПУ-Кривбас-2»

zolotoy_vekСьогодні у рамках чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги БК «Золотой Век» (Кропивницький) вдома приймав БК «КДПУ-Кривбас-2» (Кривий Ріг).

Перша чверть матчу пройшла за рівної гри. Але от остання хвилина першої 10-тихвилинки була провальною для господарів. У наступній чверті господарі краще зіграли в обороні і до перерви скоротили відставання у рахунку до двох очок. Після перерви господарі у певний час свою перевагу довели до 9 очок, але наприкінці чверті кілька раз порушили правила у необов’язкових ситуаціях і суперник скоротив відставання у рахунку. На четверту чверть матчу команди виходили з одно очковою перевагою гостей. Господарі знову забезпечили собі перевагу у вісім очок. До честі команди з Кривого Рогу, їм вдалося скоротити відставання у рахунку до трьох очок. Остання хвилина чверті була досить напружена, але господарі зуміли втримати перемогу – 93:89. Найрезультативнішими гравцями у складі господарів стали Богдан Сосой та Євген Ворнік, які набрали по 20 очок.
Завтра, 12 лютого, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12.00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «КДПУ-Кривбас-2» – 93:89 (20:26, 24:20, 25:24, 24:19)
БК «Золотой Вєк»: Бузько (17 очок+4 підбирань+2 результативні передачі), Великанов (0+0+0), Ворнік (20+8+0), Сосой (20+4+6), Рижов (8+0+4), Куліш (4+1+2), Масальський (0+0+0), Дроб’язко (15+11+2), Крамар (0+1+0), Лукінський (0+0+0), Фортуна (0+0+0), Горбатюк (9+5+2).