Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» двічі переміг «Кремінь-2»

zolotoy_vekУ першій грі туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Золотой Век» на власному майданчику впевнено розібрався з кременчуцьким БК «Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж» – 126:53 (29:7, 22:10, 41:17, 34:19).

З перших хвилин зустрічі підопічні Андрія Бєлозерського заволоділи відчутною ігровою перевагою. Гравці «Золотого Века» надійно діяли в захисті й вдало завершали власні атаки. Гості ж не спромоглися нав’язати суперникам жодної боротьби. Навіть досвідчений Максим Балашов не допоміг кременчуцькій команді уникнути розгрому. Уже після першої десятихвилинки питання стосовно переможця фактично було зняте. Тому Андрій Бєлозерський дав можливість проявити себе всім гравцям команди, у тому числі й новачку Андрію Горбатюку. Проте на ході поєдинку ротація складу ніяк не відобразилася – кропивничани продовжували тиснути і збільшувати розрив у рахунку, який після фінальної сирени склав аж 73 очка!

У повторній грі туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Золотой Век» на власному майданчику знову впевнено здолав кременчуцький БК «Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж» – 120:84 (24:25, 27:23, 34:16, 35:20).

Вчора кременчуцька команда створила більший спротив господарям. Гравці БК «Кремінь-2» навіть виграли першу чверть з різницею в один пункт. Інтрига протистояння збереглася і в другій чверті, в якій взяли гору вже підопічні Андрія Бєлозерського – 27:23. Однак на велику перерву команди пішли фактично за рівного рахунку. Після перерви все стало на свої місця. Вигравши третю десятихвилинку – 34:16, баскетболісти «Золотого Века» фактично гарантували собі другу перемогу в протистоянні. Кременчуцька команда не знайшла контраргументів грі господарів і в заключній чверті. Як підсумок, «Золотой Век» здобуває чергову впевнену перемогу, вкотре підтвердивши статус фаворита групи.

У вчорашньому поєдинку найрезультативнішими гравцями у складі нашої команди стали Андрій Куліш (27 очок), Гліб Бузько (18 очок), Олександр Дробязко (15 очок), Богдан Сосой, Костянтин Великанов, Владислав Рижов (усі – по 14 очок).