Головна » Баскетбол » У Кропивницькому відбувся баскетбольний турнір пам’яті Леоніда Вязовського (+фото)

retttyyТурнір пам’яті одного з кращих тренерів Кіровоградщини Леоніда Вязовського, який цими вихідними відбувся в спортивному залі СК «Зірочка», зібрав доволі велику аудиторію. Воно й не дивно: вшанувати пам’ять наставника зібралися три баскетбольні жіночі колективи, глядачі, знайомі, друзі, рідні і колеги Леоніда Олександровича.

Три команди-учасниці – кропивницький БК «Єлисавет-Баскет», криворізький БК «Кривбас-Ветеран» і київський колектив «Ladies Legion» – боролися на паркеті СК «Зірочка» лише за перемогу в пам’ятному кубку, демонструючи цікаву й непоступливу гру. Втім, за задумкою організаторів турніру, переможців і переможених, незалежно від результатів ігор, не було. Тому на цих змаганнях рахунку на табло особливо не приділяли уваги. До того ж завдяки спонсорській допомозі Руслана Згривця організатори змагань не залишили без уваги жодного учасника турніру, нагородивши всіх баскетболісток цінними пам’ятними призами.

- Ці змагання не мали на меті визначити переможця, дізнатися хто кращий. Єдине, чого ми прагнули – вшанувати пам’ять нашого Леоніда Олександровича. Найголовніше, що цим турніром ми вкотре показали, що Леонід Вязовський  живе в нашій пам’яті, як і його внесок в розвиток обласного баскетболу, – розповіла після турніру віце-президент ФБКО Людмила Сиділо.

Пропонуємо вашій увазі переглянути невеличкий фотозвіт зі змагань.

 

 

 

Прес-служба ФБКО


загрузка...
*
error: Копіювання заборонено!