Богданівський «Буревісник» поступився ФК «Парадіз»

futzall15 січня у восьмому турі Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу богданівський «Буревісник» поступився ФК «Парадіз».

У першій половині зустрічі «Парадіз», який у турнірній таблиці перебуває на третьому місці, зумів забити швидкий м’яч – на шостій хвилині відзначився Сергій Куницький. А перед перервою «Парадіз» подвоїв рахунок. У другому таймі зустрічі Дмитро Базака один м’яч відіграв, але вже у наступні хвилини богданівці пропустили два м’ячі. Граючий тренер «Буревісника» Олександр Довженко скоротив відставання в рахунку до двох м’ячів – 2:4. Останню десятихвилинку матчу краще провела команда «Парадіз», яка зуміла довести рахунок до розгромного – 6:2.
У наступному турі чемпіонату, 22 січня, «Буревісник» зіграє з «Нивою» (Компаніївський район). Початок о 15.00.
«Мегаполіс» (Кропивницький) – «Буревісник» (Богданівка) – 6:2 (2:0) (Куницький, 6, 49; Журов, 23, 32; Лютий, 33; Іваник, 41 – Базака, 31; Довженко, 38)
ФК «Парадіз»: Бурлик, Журов, Іваник, Когут, Колісніченко, Куницький, Ліпєй, Лютий, Польовий, Таран, Шевчук, Подколзін
«Буревісник»: Кушніренко, Івко, Довженко, Базака, Малий, Кравченко, Шевцов, Галуха, Олійник Р.